Registrace

Genitálie zvířat

Lycan
+2 -0
Zvířecí říše disponuje velmi rozličnými tvary genitálií. Jsou přizpůsobeny velikosti zvířete, umístěním a strategií. Které se vám líbí nejvíce, nebo které pro vás nejvíce přitažlivé.
handlover
+1 -0
+0 -0
Za mě určitě Horse :)
Elfik
+0 -1
+0 -0
Za mne taky horse !
pes3
+3 -0
+0 -0
Mě přitahují zvířata spíš podle pachu. Například koňský penis se mi líbí, ale psí penis mi i voní. Z obrázku bych si vybral delfína, fossu a hyenu. Psa už doma mám :-).
Elfik
+0 -1
+0 -0
Já miluju Koně i když jsem to zkoušel i se psem ale to není ono . Raději bych to zkusil s Velkým Koněm nebo poníkem
Daverxxx
+3 -1
+1 -0
Tak favoriti jsou stopro dva :-) hafan a kůň jsou vlcí adepti...ale mezi dvěma může může zbítězit jen jeden a to je horse...je to asi nejhezčí penis z celé naší říše :-) osobně bych se vůbec nestyděl vlastnit ho od přírody ( samozřejmě v přijatelné velikosti :-D )
Lycan
+2 -0
+3 -0
No penis koně je určitě velmi krásný, příjemný na dotek a důmyslný také. Způsob "přepravy" je úžasný. Myslím tím, jeho pouzdro. Ale pes či vlk zaslouží určitě pozornost. U mě je to favorit. Způsob "svázání" s fenou je strategicky dokonalý.
Na obrázku je můj dřívější pes Čert
Cajusha
+19 -0
+2 -0
Pes a liška. Mám slabost pro psovité šelmičky =o) Kůň je taky krásný, ale kvůli rozměrům nepoužitelný, fajn jen na koukání. A klasický pony tam na obrázku není, ač se od full size koně poměrně dost liší.
Jirka
+0 -0
+2 -0
Za mě medvěd a pak pes :-)
MarAja
+0 -0
+2 -0
Kun, pes, byk.
Foxina
+15 -0
+3 -0
Kůň je úžasnej, protože má ty koule! Vrrr..:)
každopádně miluju barvu lidský kůže, hezky dorůžova, připadá mi to víc "sprostý" tak nějak :) takže orca je taky super a když má hřebec světlý péro, tak to rovnou teču :P
Beastial
+0 -0
+1 -0
Konik samozrejme. a tento je moj :-)
"Foxina" takyto si myslela? :-)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace