Registrace

První rok animal komunity!

| Groun | +12 -0 | 2
První rok animal komunity!

Je to již rok, co první verze těchto stránek spatřila světlo světa. Ti z vás, kteří tu jsou s námi již delší čas, mohli být svědky neustálých proměn. Drobných i větších, k lepšímu i k horíšmu, v každém případě vedoucích ke komunitě, jak jí známe dnes.

Děkování, děkování děkování...

Zatím máme na kontě 19 článků, které jak pevně věřím, alespoň trochu obohatili jak zdejší uživatele, tak I náhodné a zvědavé kolemjdoucí. Pravda, v poslední době jich zas tolik nebylo, ale na druhou stranu, průměr 1,5 článku za měsíc ještě není úplně bídný :). A tímto bych chtěl také velmi poděkovat Cajushe, která dokonce sama původně přišla s tím, že by několik svých poznatků ráda předala dál nám ostatním v ucelenějším textu. No a jak je vidět, její články tu mají nakonec největší ohlas :). A kdyby vám pouze její články nestačili, projděte si Diskuzi, i tam určitě narazíte na pár jejích zajímavých komentářů a rad :)
Zaznamenal jsem i další žádosti o schválení článku, ale vězte, že text bez špetky snahy zkopírovaný z jiných stránek schválením neprojde, i když záměr je jistě šlechetný. Ostatně, pravidla pro vkládání článků jsou na příslušném místě viditelně označená. Tak snad se to dotyčných nedotklo.

V další řadě bych velmi rád poděkoval všem z vás, kteří se s námi podělili v galerii o trochu ze svého života. Je skvělé vidět, že spousta z vás o zážitcích jen nesní, ale prožívá je. Jen tak dál! Zde bych rád připomenul, že dokud galerii neodešlete ke schválení, nachází se ve stavu tzv. konceptu. Pokud tedy máte galerii, která ještě nebyla schválena, podívejte se ještě, jestli jste jí náhodou nezapomněli ke schválení odeslat :). A před samotným odesláním ještě prosím zkontrolujte, zda splňuje kritéria. Často musím zamítat galerie plné postahovaných obrázků z internetu.

Děkuji ti zlatíčko

(Jste skvělí, jste báječní, jste dokonalí. Mám vás rád. - DJ Arnoštek)

Pokud si rádi počtete příběhy s animal tématikou, v Povídkách se čas od času oběvují nové příspěvky. Určitě stojí za to se tam občas podívat. Proces schvalování je obdobný jako u galerií. Nezapomeňte své povídky ke schválení odeslat :). Samozřejmě i vám všem, kteří si s psaním povídek děláte tu práci, patří velký dík.

A aby toho děkování nebylo málo, nakonec bych rád poděkoval všem, kteří se tu ve veřejném prostoru zapojují do diskuze, těm, co radí méně zkušeným, i těm, co se nebojí zeptat. Nebát se rozhovořit je základ. Konec konců, tady jsme mezi svými.

Ověření uživatelů

Dlouhou dobu zvažuji zavedení ověřování uživatelů. Důvody jsou myslím zcela zřejmé. Vydávání se za někoho jiného či nedůvěryhodné chování některých uživatelů postihuje každou stránku, nás nevyjímaje. Nikdy si nemůžete být jisti, že osoba na druhé straně klávesnice je skutečně tou, za kterou s vydává. Ověřování uživatelů by mělo tento problém do značné míry eliminovat. Samozřejmě žádná ochrana ani ověření není stoprocentní, ale jak se říká, lepší, než drátem do oka. V brzké době dám dohromady ucelené informace o tom, co ověření znamená, v čem bude proces ověření spočívat a jaké z něho vyplynou výhody. V tuto chvíli ještě není rozhodnuta finální podoba, takže pokud k tomuto tématu máte nějakou zajímavou myšlenku, klidně se o ní podělte :)

Pro tuto chvíli je to ode mě všechno. Dotazy a připomínky se nebojte poslat do komentářů, případně do zprávy.

komunita, rok, overovani, clanky, diskuze, povidky, galerie

Další články

Komentáře

Cajusha
+20 -0
Cajusha
+4 -0
No vida, to to letí =o)

Sešla se tu fajn parta, někteří lidé jsou hodně fajn a dělají z webu příjemné místo. Což je přesně to, o čem každá komunita je. Jen tak dál, přátelé. Ať je ten druhý rok našeho společného fungování ještě lepší, než byl ten první =o)

Upraveno uživatelem Cajusha
amandos
+0 -0
+4 -0
A my všichni hlavně děkujeme vám dvěma za super přístup ;) Díky :)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace